شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۸/۴
/
/ دریافت مجوز 160 هکتاری برای احداث آرامستان قرچک/ بازگرداندن پارک جنگلی زیباشهر به شهرداری
/
به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، محسن کهزادی در نشست خبری با اصحاب رسانه و تجلیل از خبرنگاران،  اظهار داشت: اتفاقات بسیار خوبی در شهرداری قرچک در سه سال گذشته رخ داده و در حوزه حقوقی توانستیم پارک جنگلی 6 هکتاری زیباشهر را  از دست معارضین بیرون بکشیم.

وی افزود: اقدام خوب شهرداری و شورای شهر در حوزه حقوقی و دریافت مجوز 160 هکتاری برای آرامستان در جنوب قرچک بود که در نوع خود بی نظیر است.

رئیس شورای شهر قرچک تصریح کرد: با صرفه جویی هایی که توسط شهردار انجام شد و کم کردن هزینه های جاری اعتبارات پروژه های عمرانی 60 درصد است که  پروژه های بسیار خوبی به سرانجام رسیده است.

وی بیان داشت: شورای اسلامی شهر قرچک در دوره پنجم از بهترین شوراها در طول مدت شورای اسلامی این شهر بوده است.

کهزادی تصریح کرد: یکی از نکات مثبت و رو به جلوی شهرداری قرچک این است که از مصالح ساختمانی استاندارد استفاده کرده، در حوزه سد معبر مجموعه شهرداری نمره قابل قبولی به خودمان نمی دهیم و بیشترین پرونده  قضائی را در حوزه سد معبر داریم.

رئیس شورای شهر قرچک در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: فاز اول کمربندی شمالی از ابتدای دروازه قرآن تا خیابان فردیس شروع و تا پایان دوره پنجم شورای شهر افتتاح و راه اندازی می شود تا مسیر تردد مردم به راحتی سهولت پیدا کند.
 
 دریافت مجوز 160 هکتاری برای احداث آرامستان قرچک/ بازگرداندن پارک جنگلی زیباشهر به شهرداری
1399/06/03
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal